شبکه‌های اجتماعی

اخبار بهشت

معاون راهبران نوجوانان و بنیاد ملی نوجوانان و رییس بهــشت|بزرگترین سرمایه بنیاد ملی نوجوانان خدمت به مردم است

ماندانا جلالی پیش از ظهر سه شنبه در اجلاسیه استانی مدیران تشکل‌های فعال تعلیم و تربیت که با حضور جوانان و نوجوانان در سالن اجتماعات اداره کل تبلیغات اسلامی استان کردستان برگزار شد، اظهار کرد: کردستان سرزمین رشادت و مجاهدت‌های خاموش است و بیشترین بانوان شهید را دارد.

وی افزود: بزرگترین مأموریت سازمان تبلیغات اسلامی جهاد تبیین است و روایت آنچه که به گوش مردم ما باید برسد و نوجوانان در این مهم نقش مهمی دارند.

جلالی گفت: بزرگترین سرمایه بنیاد ملی نوجوان این است که در خدمت نوجوانان باشد تا روایت‌ها تولید شود و به گوش مردم برسد.

وی اعلام کرد: بخشی از نوجوانان مستقیم با بنیاد ارتباط دارند و بخش اعظم دیگر نیز از طریق تشکل‌های مختلف است که با بنیاد ارتباط برقرار کرده‌اند.

«بهشت» بستری برای هم افزایی شبکه تربیت اسلامی دختران است

رئیس بنیاد بهشت تاکید کرد: خانواده بنیاد ملی نوجوانان یک بازوی کمکی بسیار جدی برای فعال‌سازی قشر نوجوان به نام «بهشت» دارد که بستری برای هم‌افزایی شبکه تربیت اسلامی دختران به شمار می‌رود.

وی به نقش تشکل‌ها اشاره کرد و ابراز داشت: تشکل هر جمع مومنانه‌ای است که پای کار نوجوان ایستاده و مسئولیت بنیاد نوجوان را برعهده گرفته است تا آنها را آماده کند تا آینده مرز و بوم و آینده جهان اسلام را برعهده بگیرند.

‌روایت‌های پیشرفت بانوان را باید ضریب دهیم

این مسؤول با اشاره به اینکه سفره‌ای در بهشت پهن شده است تا هر ایده و محصول در این سفره گذاشته شده و همه از آن بهره‌مند شویم، گفت: ما در ستاد وظیفه تسهیل‌گری و حمایت داریم، از همه مهم‌تر اینکه تا به گوش دیگران رسیده و امکان تکثیر شدن این محصولات فراهم شود.

جلالی اضافه کرد: در گام دوم کمک خواهیم کرد تا این خروجی‌ها با بسته‌بندی‌های مناسب به عنوان سوغات فرهنگی ایران به تشنگان فرهنگ اسلامی عرضه شود.

وی ادامه داد: دنیا تشنه دریافت این محصولات است و «بهشت» تلاش دارد در فضای بین‌الملل، تشکل‌هایش حرفی برای گفتن داشته باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *