شبکه‌های اجتماعی

اخبار بهشت

اولین اجلاسیه بهــشت در استان کرمان برگزار شد

اولین اجلاسیه بهشت استان کرمان در تاریخ دوم دی ماه ۱۴۰۲ برگزار شد.

سرکار خانم جلالی معاونت راهبران دختران بنیاد ملی نوجوان و ریاست بهشت کشور در مصاحبه با خبرنگار روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان کرمان گفت :
بهشت بنیان هم افزایی شبکه های تعلیم و تربیت اسلامی دختران است که در آن مدیران تشکل های تربیت اسلامی دختران نوجوان، دور هم جمع می شوند و ضمن هم افزایی ، تجربه ها، ایده ها، محصولات و خدمات خودشان را برای تربیت دختران تراز انقلاب اسلامی به اشتراک می گذارند.
سرکار خانم جلالی افزود: اجلاسیه استان کرمان از یک ویژگی منحصر به فرد برخوردار است و آن هم ماموریت جهانی اش در حوزه انتشار فرهنگ مقاومت و انتشار مکتب سردار عزیزمان سردار سلیمانی عزیز به دنیا هست.
وی افزود: این ماموریت، ماموریت ویژه ایست که دختران ما باید حول محور آن تربیت شوند و محصولات ، تجربه ها و ایده هایی که در این زمینه تولید می شوند ، ان شاالله از کرمان به کل دنیا نشر و گسترش داده شوند.

در پایان این اجلاسیه و با حضور مسئول محترم بیاد ملی نوجوانان استان کرمان حجت الاسلام محتشم و سرکار خانم عربنژاد مدیر قرارگاه دختران نوجوان استان از اطلس بهشت استان کرمان رونمایی شد.
گفتنی است که اطلس بهشت ، مجموعه ای از اطلاعات تشکل های دخترانه استان است که در حال فعالیت در عرصه تعلیم و تربیت دختران نوجوان هستند.